TFN, Türkiye Sineması’na önemli filmler kazandırmış ve Türkiye Sineması’nın Dünya’ya açılmasına öncülük yapmış yönetmenlerin eserlerini dağıtmaya devam ediyor.

Kataloğunu, çağdaş Türkiye Sineması’na yön veren güçlü yönetmenlerin eserleri ile daha da zenginleştiren TFN, alfabetik sırayla, Çağan Irmak, Derviş Zaim, Erden Kıral, Ferzan Özpetek, Reha Erdem, Semih Kaplanoğlu ve Zeki Demirkubuz gibi önemli isimlerin toplu eserlerini ya da filmlerinin çoğunun dağıtımını üstlendi.

TFN, önde gelen öteki yönetmenlerin  yapıtlarını da kataloğuna ekleme sürecinde… Ayrıca yeni sezonda, sosyal mecralarda yönetmenlerin yeni filmleriyle ilgili haber ve söyleşilere de yer verecek.TFN continues to distribute films from some of the top directors of Turkish Cinema.  In collaboration with TFN, many of their works will be  made available to a worldwide audience.

TFN has added to its catalogue, complete or almost compete, filmographies from these contemporary directors. Some of these directors (in alphabetical order) are: Zeki Demirkubuz, Reha Erdem, Çağan Irmak, Semih Kaplanoğlu, Erden Kıral, Ferzan Özpetek   and Derviş Zaim.

TFN is also in the process of adding new titles from other outstanding directors, and will also offer news and interviews on social media, related to these directors and their projects, for the new season as well.